Kariéra

Jsme mladá inženýrská kancelář se specializací na projekty ocelových a betonových mostů a lávek, speciálních konstrukcí pro výstavbu mostů a statiku inženýrských a průmyslových staveb. Používáme nejnovější technologie pro zefektivnění naší práce.

V našem kolektivu je nutná flexibilita, samostatnost a zodpovědnost, za to nabízíme zajímavou odbornou práci na velkých projektech s profesním růstem a patřičným ohodnocením.

V současné době nabízíme následující pozice:

  • Projektant/ ka ocelových konstrukcí

    Náplň práce

    * Návrhy ocelových mostů, lávek a speciálních konstrukcí pro výstavbu mostů* Výkresy, 3D modely, statické výpočty
    * Dokumentace ocelových konstrukcí – od prvotního návrhu po výrobní dokumentaci

    Naše požadavky

    * SŠ vzdělání stavebního směru s maturitou nebo VŠ vzdělání stavebního směru, obory Konstrukce a dopravní stavby nebo Konstrukce pozemních staveb
    * Znalost výpočetních a CAD systémů
    * Zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti v oboru
    * Samostatnost i schopnost práce v týmu
    * Flexibilitu, komunikativnost a aktivní přístup

    Dále požadujeme:
    * Řidičský průkaz skupiny B
    * Jazyky: AJ, NJ, RU, … – výhodou
    * Nástup dle dohody

    Lokalita
    * V-CON, s.r.o., V Olšinách 75, 101 00 Praha 10

    V naší firmě je nutná flexibilita, samostatnost a zodpovědnost, za to nabízíme zajímavou odbornou práci s patřičným ohodnocením a profesním růstem.

    Co vám nabízíme

    * Zajímavou práci při návrhu významných staveb
    * Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
    * Podpora osobního rozvoje a možnost profesního růstu
    * Široká nabídka benefitního programu
    * Firemní akce, společná setkání, teambuildingy
    * Motivující finanční ohodnocení dle přístupu k zadaným úkolům, dle znalostí a zkušeností

    V případě, že naši nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV.

  • Projektant/ka ocelových konstrukcí a mostů

    Náplň práce

    * Návrhy ocelových mostů, lávek a speciálních konstrukcí pro výstavbu mostů
    * Výkresy, 3D modely, statické výpočty
    * Dokumentace ocelových konstrukcí – od prvotního návrhu po výrobní dokumentacici

    Požadujeme

    Lokalita

    Nabízíme

  • Koordinátor technické asistence

    Náplň práce

    * Komunikace se Zhotovitelem a Objednatelem stavebního projektu
    * Konzultační a poradenská činnost související s projednáním změnových listů a claimů
    * Konzultační a poradenská činnost při zpracování harmonogramů v souladu s metodikou SFDI
    * Tvorba změnových listů pro potřeby Zhotovitele
    * Tvorba a koordinace zpracování příloh změnových listů
    * Kontrola formální správnosti a úplnosti změnových listů
    * Tvorba požadovaných výstupů

    Požadujeme

    * SS/VŠ stavebního směru, VŠ v oboru dopravního nebo pozemního stavitelství je výhodou

    * Pozice vhodná i pro absolventy

    * Uživatelská znalost PC,

    * Spolehlivost a samostatnost,

    * Schopnost pracovat v týmu,

    * Flexibilita, komunikativnost a aktivní přístup,

    * Řidičský průkaz skupiny B,

    * Orientace v cenových soustavách OTSKP a ÚRS je významnou výhodou,

    * Znalost rozpočtářského SW (Aspe, KROS, euroCALC) je výhodou

    * Znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou

    Nabízíme

    * Zajímavou práci se zázemím stabilní a silné společnosti v profesionálním kolektivu
    * Profesní rozvoj
    * Mobilní telefon, notebook
    * Příspěvek na penzijní / životní připojištění
    * Stravenky / příspěvek na stravování
    * Příspěvek na sport / kulturu / volný čas (ZOO, kino, fotbal, hokej, skipasy Ještěd)
    * Finanční ohodnocení odpovídající pracovním schopnostem a výsledkům
    * 25 dní dovolené
    * Jazykové kurzy
    * Výhodný zaměstnanecký program Vodafone pro rodinné příslušníky

Kateřina Jiroušová

Kateřina Jiroušová, MBA